Hakkımızda

Seçkin Soğutma olarak iklimlendirme sistemleri alanında yaklaşık 20 yıllık bir tecrübeyi arkamıza alarak ulaşabildiğimiz her noktanın iklimini güzelleştirmek üzere  yola çıktık. Bugün geldiğimiz noktada uyguladığımız projeler ile insan yaşamına konfor ve rahatlık katıyoruz.


Biz, bir aile şirketiyiz. Aile olmanın, aynı çatı altında bir araya gelmenin mutluluğunu ise çok iyi biliyoruz. Mutlulukları arttırmak ve birliktelikleri daha keyifli bir hale getirmek üzere, bugüne kadar gerek bireysel gerekse kurumsal olarak yüzlerce müşterimize iklimlendirme hizmeti vermenin gururunu yaşıyoruz.


Hayata geçirdiğimiz projelerde “insan yaşamına konfor katma” amacımızın yanı sıra “enerji verimliliği” ve “yakıt ekonomisi” konuları da önceliklerimiz arasında yer alıyor. Verimlilik ve maksimum tasarrufu ön planda tutarak gelecekte sektörümüzün önde gelen şirketleri arasında yer almayı hedefliyoruz.


Yaptığımız işin bir iklimlendirme işinin ötesinde, insanlar için yaşanılabilir yerler yaratmak olduğunu biliyoruz. Bu amaçla yüksek hizmet kalitesini amaç ediniyor ve havasına  izi bıraktığımız her projede konusunda uzman, kadromuz ile çalışıyoruz. Değişimi hissetmek için bize sadece yaşam alanınızı göstermeniz yeterli. Onu keşif aşamasından devralarak, dilediğiniz iklimi yaşayabileceğiniz bir alan haline getirmek ise bizim görevimiz

Hizmetlerimiz

Toptan ve Perakende Klima & Hava Perdesi satışı
Klima Servisi , teknik ve periyodik bakım , montaj hizmetleri
VRF  klima sistemleri Projelendirme, Satış ve servis, bakım ve montaj hizmetleri
Endüstriyel İklimlendirme Cihazları Projelendirme, Satış ve Servis Hizmeti
Soğuk Hava Deposu , Soğuk Oda Projelendirme, Satış ve Teknik Servis Hizmetleri